Vriendenverzoeken jeugd voor seizoen 2025-2026


Publicatiedatum

11-03-2025


Nieuwscategorie

Jeugd

Beste O18, O16, O14 (ABC) en 2e jaars O12 (D) spelers, ouders, coaches en teambegeleiders,

Dit jaar zal, net als voorgaande jaren in de breedte O18-, O16- en O14- categorie geen selectie plaatsvinden. De indeling van deze breedte teams zal worden gedaan aan de hand van de beoordelingsformulieren, die tweemaal per jaar door zowel trainers als coaches ingevuld worden. Daarnaast zijn de indelingen afhankelijk van de aantallen spelers en speelsters per categorie en het aantal eerste en tweedejaars.

Bij de indelingen kunnen we ook rekening proberen te houden met vriendenverzoeken van hetzelfde niveau. Verzoeken om als team bij elkaar te blijven zijn soms ook mogelijk, wel altijd afhankelijk van de aantallen in een categorie. De verzoeken willen wij graag van  alle  deelnemers van de vriendengroep persoonlijk ontvangen of iedereen die het betreft graag in de cc. Ook 2e jaars D spelers die naar de C-categorie gaan kunnen vriendenverzoeken indienen!

Let op!!  Bij vriendenverzoeken met spelers of speelsters van verschillende niveaus (verschillende teams) zou het kunnen dat de vriendengroep lager geplaatst wordt dan het team waar enkele van deze vrienden, op basis van hun beoordeling, geplaatst hadden kunnen worden.

Verzoeken om op niveau ingedeeld te worden hoef je niet te mailen, dit gaat automatisch als er geen vriendenverzoek is!

Verzoeken kunnen voor april  a.s. gestuurd worden naar het volgende e-mailadres:  [email protected].