Wedstrijdschema
Overig
Trim Za - Reservering .
08:30
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
G-H - Myra G2
10:00
Uit
MO12-1 - HC Athena MO12-1
08:30
Uit
MO12-2 - THC Hurley MO12-1
08:30
Thuis
Fluiten: Joost Bruinsma en Pieter Hornsveld
MO8-B - Amsterdam MO8-Geel
08:30
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
MO8-G - HC AMVJ MO8-Groen
08:30
Uit
MO8-P - Westerpark MO8-1
08:30
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
MO8-R - Qui Vive MO8-1
08:30
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
MO9-B - Xenios MO9-Oranje
08:30
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
MO9-G - Xenios MO9-Rood
08:55
Uit
MO8-W - HIC MO8-Lila
09:00
Uit
MO9-O - BHC Overbos MO9-1
09:40
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
MO9-W - Zandvoort MO9-Paars
09:40
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
MO10-R - Xenios MO10-Oranje
10:20
Uit
MO14-2 - THC Hurley MO14-2
10:20
Thuis
Fluiten: Thomas Schuurmans en Marjolein de Broekert
MO10-W - HIC MO10-Oranje
10:50
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
MO10-B - Bloemendaal MO10-1
11:00
Uit
MO10-G - Hoorn MO10-Paars
11:00
Uit
MO9-R - Bloemendaal MO9-Groen
11:00
Uit
MO12-3 - Diemen MO12-1
11:10
Uit
MO12-5 - Terriers MO12-1
11:40
Uit
MO14-4 - HC Athena MO14-5
11:40
Uit
MO10-O - Reigers MO10-Oranje
12:00
Uit
MO16-1 - DHV MO16-1
12:00
Uit
MO14-1 - Craeyenhout MO14-1
12:10
Uit
MO16-6 - HIC MO16-5
12:15
Uit
MO12-6 - THC Hurley MO12-5
12:30
Thuis
Fluiten: Neil Stronach Hardy en Jurrien Pentinga
MO16-4 - Qui Vive MO16-2
13:50
Thuis
Fluiten: Bart Verhagen en Michiel Schokking
MO12-4 - HMHC Saxenburg MO12-2
14:00
Thuis
Fluiten: Anne Claire Van Den Wall Bake
Let op opmerking
MO18-1 - Victoria MO18-1
14:00
Thuis
Fluiten: KNHB Bondsscheidsrechters
MO16-2 - Rood-Wit MO16-3
14:10
Thuis
Fluiten: Dirk Mulder en Dries Castelein
MO18-4 - Bennebroek MO18-3
14:45
Uit
MO18-2 - Baarn MO18-1
15:50
Thuis
Fluiten: Gijs van Schoot en Govert van der Bogt
MO16-3 - AHC IJburg MO16-1
16:05
Uit
MO16-5 - Haarlem MO16-4
16:20
Uit
MO18-5 - VVV MO18-3
17:10
Thuis
Fluiten: Martijn Hartman en Bart Weustink
MO18-3 - HC AMVJ MO18-2
17:30
Thuis
Fluiten: Machteld Brenninkmeijer en Michael Goedhart
MO14-3 - FIT MO14-4
17:40
Thuis
Fluiten: Maarten Van Dam en Klaas Molkenboer
MO14-5 - Westerpark MO14-4
17:40
Thuis
Fluiten: Floris Jacobs en Louis Collignon
Overig
JO10-B - HC AMVJ JO10-Blauw
08:30
Uit
JO12-5 - Diemen JO12-1
08:30
Thuis
Fluiten: Jetske Waller en Lyanne Roeleveld
JO8-G - AHC Noorderlicht JO8-1
08:30
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
JO9-O - Amsterdam JO9-Blauw
08:30
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
JO9-W - FIT JO9-Geel
08:30
Uit
JO8-W - Alkmaar JO8-2
09:00
Uit
JO10-R - Xenios JO10-Geel
09:30
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
JO8-B - Bloemendaal JO8-Wit
09:30
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
JO8-R - Kraaien JO8-1-mix
09:30
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
JO9-G - Mijdrecht JO9-1
09:40
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
JO9-B - Alkmaar JO9-1
10:05
Uit
JO14-1 - Klein Zwitserland JO14-1
10:20
Thuis
Fluiten: Gijs Horn en Diederik Haitink
JO14-2 - Bloemendaal JO14-2
10:20
Uit
JO8-O - FIT JO8-Blauw
10:30
Uit
JO10-W - Dynamics JO10-1
10:50
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
JO12-1 - Alliance JO12-1
10:50
Thuis
Fluiten: Jan-Maarten van Gils en George Rasker
JO12-6 - Rood-Wit JO12-6
11:40
Uit
JO9-R - HC Athena JO9-Rood
12:05
Uit
JO12-2 - Xenios JO12-1
12:10
Thuis
Fluiten: Martijn Meijer en Maarten Meijnen
JO12-3 - Haarlem JO12-2
12:10
Thuis
Fluiten: Vincent Vlaanderen en Arnoud Bloemendaal
JO16-1 - Xenios JO16-1
12:10
Thuis
Fluiten: KNHB Bondsscheidsrechters
JO14-3 - Rood-Wit JO14-4
13:05
Uit
JO18-3 - HISALIS JO18-1
13:35
Uit
JO16-3 - HISALIS JO16-1
13:40
Uit
JO14-4 - VVV JO14-2
14:00
Uit
JO18-1 - SCHC JO18-1
14:00
Uit
JO12-4 - Alliance JO12-2
14:10
Uit
JO18-2 - HIC JO18-1
14:20
Uit
JO18-4 - Myra JO18-2
15:30
Thuis
Fluiten: Wouter van der Heijde en Ronald Quik
JO16-4 - FIT JO16-1
15:50
Thuis
Fluiten: Gregor Beusmans en Erik de Leeuw
JO16-5 - Alliance JO16-3
15:50
Thuis
Fluiten: Jardo Zwaaneveldt en Hanne Buis
JO16-2 - THC Hurley JO16-3
17:45
Uit